Seven

SEVEN je hudební skupina založena v roce 1996 hrající hard, heavy, progressive. Po minulé úspěchu se opět vrací a tentokrát jako hvězdy večera.

Vilém Čok & Bypass

V Bypassu se Vilém prezentuje výhradně jako zpěvák a skladatel a jak sám upozorňuje:“hudba kterou v tomto souboru skládám, je tak náročná, že bych s basou na krku nebyl schopen dělat rockovou show (tedy pohyb) a musel bych být fixován prakticky neustále na tyč s mikrákem.

Anacreon

Co je za námi, jsou zkušenosti…
Co je před námi, jsou výzvy…

My jsme ANACREON!!!

Melodic metal, vlastní tvorba, český zpěv, osobitý styl!

Synové výčepu

Hudební skupina založena v roce 1991 po jednom z odchodů, respektive prvním, Františka Sahuly ze souboru Tři sestry. Natáčí se demo a ve spolupráci s vydavatelstvím EMI vzniká kontroverzní, ale velmi úspěšná deska V továrně je dobře (1992). Zároveň s ní vzniká videoklip Lambáda na kterém se podílí i Česká televize. To že souběžně vzniká legendární videoklip Průša kapely Hagen Baden, kde Franta Sahula hraje roli úchyla a zároveň se autorsky podílí na CD, jistě většina z Vás ví.

Pracovní sobota

Pracovní sobota je pětadvacetileté dítě fungující napříč generacemi mnoha vynikajících muzikantů a muzikantek, které touto kapelou prošli, pobyli, popili,něco si předali a vzájemně obdaření pokračovali dál. Odkojené big beatem vstřebává to nejlepší, co se kolem mihne a tak nepřijdou zkrátka ani takové styly jako rock´n´roll, country a pro obzvlášť pozorné i prvky funky.

Tarok

Skupina Tarok byla založena dne 1.1.2012 v Hluboké nad Vltavou. V začátcích hrála převážně převzané písničky., ale postupem času se věnovala více vlastní tvorbě z čehož vzniklo první CD Místo země peklo (2016)., na které je kapela patřičně hrdá.. Budoucnost je ve hvězdách a Tarok se na ní chce podílet co největší měrou prostřednictvím svých písní určených posluchačům všech věkových kategorií..

                                         „ Nechť nás hudba provází celým životem a drsný zvuk elektrických kytar zní v našich uších navěky “         (Tarok)

Flame of grave

Jsme trojčlenná thrash/hardcore kapela z Milevska a okolí.